Աշակերտական խորհուրդ

              Աշակերտական ընդհանուր ժողով

2021թ. հոկտեմբերի 4-ին <<Կապանի  թիվ 11 միջնակարգ դպրոց>> ՊՈԱԿ-ի աշակերտական խորհրդի նախագահի ընտրություն: Առաջադրվել էին 2 թեկնածու`8-րդ դասարանի աշակերտուհի Լիլիթ Հայրապետյանը և 12-րդ դասարանի աշակերտ Շանթ Հավհաննիսյանը: Տեղի ունեցավ փակ գաղտնի քվեարկություն, ձայների  մեծամասնությամբ (25 ձայն) աշակերտական խորհրդի նախագահ ընտրվեց 8-րդ դասարանի աշակերտուհի Լիլիթ Հայրապետյանը:

Տնօրեն Ն. Կոստանդյան

Ուսումնադաստիրակչական                                   Ռազմահայրենասիրական     

1.Աբրահամյան Լուսինե –նախագահ               1. Անտոնյան Հայկ -նախագահ

2.Հայրապետյան Մոնիկա — անդամ                2. Հայրապետյան Գոռ – անդամ

3.Հարությունյան Հասմիկ – անդամ

                                                                  

Բնապահպանական                                          Առողջապահական   

1.Օհանջանյան Լիլիանա -նախագահ          1. Աբրահամյան Ալեսյա – նախագահ

2.Աթայան Լիա -անդամ                           2.  Առաքելյան Սվետա- անդամ

3.Մուշկամբարյան Ալյոնա — անդամ

 

Իրավապաշտպան և կարգապահական 

1.Գրիգորյան Ռոլանդ – նախագահ

2.Հովհաննիսյան Վահան – անդամ

 

Մշակութային                                 

1.Ավանեսյան Մերուժան – նախագահ

2.Հայրապետյան Լիլիթ-անդամ

3.Հակոբյան Լիլիթ –անդամ

 

Սոցիալական 

1.Մովսիսյան Արսեն -նախագահ

2.Առաքելյան Թեհմինե – անդամ

<<Կապանի թիվ 11 միջնակարգ դպրոց>> ՊՈԱԿ- Ի աշակերտական խորհրդի հանձնախմբերը

ԱԽի Նախագահի ընտրություն

2020թ. հոկտեմբերի 3-ին <<Կապանի  թիվ 11 միջնակարգ դպրոց>> ՊՈԱԿ-ի Աշակերտական խորհրդի նախագահի ընտրություն: Առաջադրվել էին 2 թեկնածու 9-րդ դասարանի աշակերտուհի Թինա Սանամյանը և 12-րդ դասարանի աշակերտուհի Անահիտ Սիմոնյանը : Փակ գաղտնի քվեարկությամբ ձայների մեծամասնությամբ ընտրվեց Անահիտ Սիմոնյանը:

Տնօրեն Ն. Կոստանդյան

Ուսումնադաստիրակչական                      Ռազմամարզական և հայրենասիրական      

1.Սիմոնյան Անահիտ –նախագահ               1. Գրիգորյան Ռոլանդ -նախագահ

2.Աբրահամյան Լուսինե — անդամ                2. Հովհաննիսյան Լեռնիկ – անդամ

3.Աթայան Լիա – անդամ                         3. Մովսիսյան Արսեն –անդամ

4.Աբրահամյան Լուսինե -անդամ

                                                                  

Բնապահպանական                               Առողջապահական   

1. Հայրապետյան Լիլիթ -նախագահ           1. Աթայան Թինա – նախագահ

2. Մուշկամբարյան Ալյոնա-անդամ            2.  Սանամյան Մայքլ- անդամ

3. Դավթյան Արման — անդամ                   3.  Անտոնյան Ալեքս – անդամ

 

Իրավապաշտպան և կարգապահական 

1.Սողոմոնյան Արման – նախագահ

2.Հայրապետյան Գոռ – անդամ

3.Անտոնյան Հայկ –անդամ

4.Արզումանյան  Մանուել –անդամ

 

Մշակութային                                 

1. Աթայան Թինա – նախագահ

2.Ավանեսյան Մերուժան –անդամ

3.  Գրիգորյան Գոռ – անդամ

 

Սոցիալական 

1.Հայրապետյան Մոնիկա -նախագահ

2.Ազարյան Սոնա – անդամ

3.Առաքելյան Սվետա – անդամ

մ